خانه / کسب درآمد های کوچک / کسب درامد از طریق نوشتن حل المسایل کتابهای دوران تحصیل

کسب درامد از طریق نوشتن حل المسایل کتابهای دوران تحصیل

حتما تا کنون برایتان پیش امده است که حین مطالعه مطالب درسی ازکتاب های مدرسه ودانشگاه نتوانید مسایل وتمرینات ان را حل کنید وسردرگم شوید.از ان جایی که امروزه اینترنت نقش بسیار مهمی در زمینه اموزش ویادگیری مهارت های مختلف دارد,بسیاری از دانش اموزان ودانشجویان در حین تحصیل برای حل مشکلات ویادگیری مطالب درسی خود از ان استفاده میکنند3..شیوه کسب درامدی که امروز میخوهم معرفی کنم از طریق نوشتن مطالب کمک درسی و نوشتن جواب مسایل کتاب درسی است.شما میتوانید در هر مقطع یا رشته تحصیلی که هستید با نوشتن پاسخ مسایل کتاب درسی وراهنمای حل انها ویا نوشتن وتوضیح دادن یک مطلب دشوار درسی به زبان ساده و گیرا که درک ان مطلب را اسان کند کسب درامد کنید.
1

در این روش شما میتوانید محتوای اموزشی نوشته شده خودتان رادر قالب ویدیو یا فایل متنی تهیه و یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید وفایل های خود را به فروش برسانید ویا فایل های اموزشی را در سایت یا وبلاگ خود به اشتراک گذاشته وموجب افزایش بازدید سایت یاوبلاگ خود شوید.

2

مزیتی که این روش دارد این است که شما میتوانید دانش واطلاعات مربط به رشته تحصیلی خود را به کار گرفته ودر ان فعالیت کنید واز کار خود لذت ببرید.

تبلیغات برای سایت کسب درآمد

درباره ی یکی از Admin های Ebays.ir

سلام ، اگر ایده و فکری "برای راه اندازی یک سایت یا یک سامانه یا یک شغل اینترنتی" دارید می توانم همکاری و مشارکت کنم . برای اطلاعات بیشتر از همین صفحه کامنت ارسال کنید

همچنین ببینید

روشی دیگر کسب درآمد از ترجمه و تایپ – بیش از۳۰۰ هزار تومن در ماه

بعد از مدتها پکیج جامع کسب درآمدترجمه و تایپ توسط مترجمین و تایپیست های برتر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *