خانه / سیستم های کلیکی / کسب درآمد از سایت خارجی

کسب درآمد از سایت خارجی

36

کسب درآمد از سایت خارجی

سلام و درود بر مخاطبین ebays.ir .امروز براتون یک سایت معری خواهیم کرد که شما بر اساس گرفتن امتیاز از آپشن های این سایت می توانید امتیازاتتان را نقد کنید و به دلار تبدیل کنید.

paidvert یک سایت معتبر خارجی  بدون محدودیت است .از ۰٫۰۰۰۵ تا ۱۰۰۰ دلار در روز میتوانید درآمد داشته باشید، واحد امتیاز بندی سایت  BAP  نام دارد . به روش های مختلفی شما در سایتbap به دست میاورید . داشتن هر BAP مساوی با دریافت ۰٫۰۰۰۵$  می باشد. شما با کسب امتیاز بیشتر در لول بالاتر و در نتیجه درآمد بیشتر خواهید رسید .

37

با کلیک روی تمام تبلیغات ها ۴۰۰BAP  دریافت خواهید کرد .

شما activation ad = 25 BAP = 0.0125$  که پس از ۱۶ مرتبه مشاهده ی تبلیغ ۴۰۰ BAP دریافت خواهید کرد که به معنی دریافت کاملا رایگان تعدادی تبلیغ با مجموع قیمت ۰٫۲$ می باشد.

در نتیجه برای اکتیو/فعال نگه داشتن اکانت paidverts  و دریافت ۴۰۰ BAP  رایگان، هر روز این ۱۶ تبلیغ رو مشاهده نمایید.

نکته: این تبلیغات امتیاز رایگان هستند و اگر نیازی بهشون ندارید، فقط کافیه هر ۲۰ روز یک بار یکی شون رو ببینید تا اکانت تون اکتیو بمونه.از هر تبلیغ پولی که شما می بینید، به اندازه ی یک درصدش به خریدار تبلیغ تعلق می گیره.

این سایت تبلیغات پولی نیز دارد.شما با کلیک بر روی “view bonus ad” تبلیغات رو می بینید و پولش به بالانس شما اضافه می شه.

در ابتدا قیمت تبلیغات پایین خواهد بود و به همان میزان ۰٫۲$ در روز تبلیغ خواهید دید. اما به تدریج و با افزایشBAP تبلیغات با قیمت های بالاتری خواهید دید.

نکته: برای دریافت تبلیغات پولی حداقل باید ۱۶۰۰ امتیاز داشته باشید.

نکته: توجه کنید هر روز و پس از دریافت تبلیغات پولی فقط ۱۸ ساعت برای کلیک بر روی آنها فرصت دارید، در غیر این صورت تبلیغات از پانل شما حذف خواهند شد.

نکته: به ازای هر تبلیغ پولی که برای شما بیاد به میزان دلاری تبلیغ تقسیم بر ۰٫۰۰۰۵ از امتیاز شما کم خواهد شد.

به عبارت دیگر با خرید هر یک دلار ۳۱۰۰ امتیاز دریافت می کنید و به ازای هر ۱ دلار، تبلیغی که دریافت می کنید ۲۰۰۰ امتیاز از شما کسر می شود.
نکته: ارزش تبلیغات روزهای شنبه و یکشنبه پایین می باشد که این یک روند کلی در سایت های سرمایه گذاری خارجی به علت تعطیل بودن بازار اقتصادی در روزهای شنبه و یک شنبه ی کشورهای غربی هستش، ولی از دوشنبه تا جمعه تبلیغات خوبی داده می شه.

موفق باشید

تبلیغات برای سایت کسب درآمد

درباره ی یکی از Admin های Ebays.ir

سلام ، اگر ایده و فکری "برای راه اندازی یک سایت یا یک سامانه یا یک شغل اینترنتی" دارید می توانم همکاری و مشارکت کنم . برای اطلاعات بیشتر از همین صفحه کامنت ارسال کنید

همچنین ببینید

۳ برنامه اندروید برای کسب درآمد اینترنتی

با معرفی ۳ برنامه اندروید برای کسب درآمد اینترنتی در خدمتتان هستیم امروزه با افزایش و ...

یک دیدگاه

  1. کسب درامد اینترنتی

    سلام وقت بخیر وضعیت این سایت الان به چه صورت هست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *