خانه / اخبار کسب درآمد / چگونه بدون ” سرمایه ” پولدار شویم؟

چگونه بدون ” سرمایه ” پولدار شویم؟

3d0e97bf23932ed241d9a92049f2863a

 

 

 

 

 

 

 

 

وقتی حرفی از کسب و کار زده می شود ، کلماتی مانند دفتر کار، سرمایه، مغازه و … به ذهنمان می آید. اگر کسی سرمایه ای بزرگ برای شروع نداشته باشه منصرف می شود و ناراحت از اینکه نمی تواند کاری انجام دهد.

برای شروع هر کاری لازم نیست سرمایه ای میلیاردی داشته باشیم، خیلی از افراد موفق، هوش و استعدادشان سرمایه هایشان است.

ravanshenasi

در این گزارش به برخی از این کارها اشاره می کنیم. البته ما به شما ماهیگیری یاد می دهیم فقط ایده می دهیم این شما هستید که باید توانایی هایتان را بسنجید و با این ایده ها کسب خودتان را راه بیندازید.

۱اینترنت

از طریق اینترنت می توان در آمد خیلی زیادی کسب کرد به شرط اینکه به همه ی فنون آن آشنا باشید. راه انداختن یک سایت چندان هم پولی نمی خواهد فقط ابتکار و خلاقیت لازم دارد که بفهمید در چه زمینه ای می توانید کسب در آمد کنید.

۲_ صنایع دستی

اگر بفهمید چه چیزی در چه زمانی برای چه افرادی جذابیت دارد آن وقت است که می توانید از طریق هنر دست حتی در منزل سودهای زیادی بدست آوردید.

۳_ صنایع غذایی

محصولات غذایی همیشه در بازار طرفدار دارد و مورد استقبال مدرم قرار می گیرد به شرط اینکه ابتکار به خرج بدهید و مشتری را جذب نمایید، گرفتن مجوز فعالیت از اتحادیه های مختلف خیلی هم دشوار نیست فقط باید اهل نظافت باشید.

۴_ خدمات
حوزه خدمات این روزها بازار خوبی دارد به شرط آنکه ابتدا موقعیت سنجی کنید که در چه منطقه ای از محل زندگیتان چه خدمتی کم و یا محدود است.
سنگ بزرگ برندارید در سطح توان خودتان وارد عرصه شوید و به مرور خدماتتان را توسعه و بهبود بخشید.

۵_ بهداشت و سلامت

هوا این روز ها خیلی آلوده است اگر کمی زرنگ باشید می توانید در این موقعیت پول زیادی بدست بیاورید، مردم این روز ها دنبال شادابی و سلامتی هستند.

۶_ بازار یابی و فروش

در این بازار خیلی ها هستند که راه فروش را نمی دانند ولی تولید خوبی دارند، شما می توانید برای دیگران مشتری و بازار ها تازه ای معرفی کنید.حتما لازم نیست شما تولید کننده باشد.

۷_  اطلاع رسانی

حجم وسیع اخبار، اطلاعات و دانسته ها مردم را در سیلی از اطلاعات گرفتار کرده که نمی دانند کدام مناسب و برایشان کارآمد است اگر بتوانید این نیاز آنها را برآورده کنید سپاسگذار شما خواهند بود و حاضرند هزینه آن را هم بپردازند.

انتهای پیام/

برگرفته شده از سایت yjc.ir

تبلیغات برای سایت کسب درآمد

درباره ی یکی از Admin های Ebays.ir

سلام ، اگر ایده و فکری "برای راه اندازی یک سایت یا یک سامانه یا یک شغل اینترنتی" دارید می توانم همکاری و مشارکت کنم . برای اطلاعات بیشتر از همین صفحه کامنت ارسال کنید

همچنین ببینید

معرفی ۳ ایده جذاب بانوان ، گردشگری ، سامانه تفریحی

سه ایده ی خوب ( ایده بانوان – ایده ی گردشگری و توریست – ایده ...

یک دیدگاه

  1. چگونه پولدار شویم

    عالی بود تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *