خانه / سیستم های کلیکی / همین الان کلیک کنید، شارژ رایگان بگیرید

همین الان کلیک کنید، شارژ رایگان بگیرید

کافه لینک 2

کلیک کنید ، شارژ رایگان بگیرید

سلام ebays  های عزیز.امروز برای اون دسته از عزیزانی که هزینه ی زیادی برای خرید شارژ تلفن خودشون پرداخت می کنند و مبلغ زیادی را برای مکالمه متقبل می شوند ، خبر خوبی داریم.شاید شما با بسیاری از سایت های کلیکی آشنا هستید که در ازای کلیک شما برای بازدید از تبلیغات ، مبلغ اندکی پول پرداخت می کنند. اما سایتی که امروز ما به شما معرفی می کنیم برای بازدید های شما و در ازای کلیک های شما به شما امتیاز می دهید و شارژ تلفن همراه تقدیم کاربران می کند.این سایت نسبت به سایت های کلیکی و تبلیغاتی دیگر مزیت هایی دارد.

کافه لینک 3

در کافه لینک هر روز ۲۰ آگهی برای بازدید قرار داده می شود که شما هر آگهی را می توانید هم زمان در پنجره های جداگانه باز کنید و ببینید.و تقریبا شما هر هفته با در نظر گرفتن امتیازتانة نهایتا هر ۱۰ روز می توانید خط تلفن همراه خود را مستقیما از طریق کافه لینک شارژ کنید.شما برای دیدن آگهی های کافه لینک نیاز به زمان زیادی ندارید.شاید به توان گفت اصلا نیاز به زمان ندارید.شما همه ی پنجره های تبلیغاتی را می توانید در یک زمان باز کنید و ببینید.۲ دقیقه وقت بگذارید و شارژ بگیرید.

کافه لینک

آدرس سایت:www.cafelink.ir

موفق باشید

تبلیغات برای سایت کسب درآمد

درباره ی یکی از Admin های Ebays.ir

سلام ، اگر ایده و فکری "برای راه اندازی یک سایت یا یک سامانه یا یک شغل اینترنتی" دارید می توانم همکاری و مشارکت کنم . برای اطلاعات بیشتر از همین صفحه کامنت ارسال کنید

همچنین ببینید

۳ برنامه اندروید برای کسب درآمد اینترنتی

با معرفی ۳ برنامه اندروید برای کسب درآمد اینترنتی در خدمتتان هستیم امروزه با افزایش و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *