خانه / بازاریابی اینترنتی / دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری

دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری

در این پست از سایت ebays.ir دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری رو برای شما عزیزان قرار دادیم . پکیجی که براتون تهیه و تولید کردیم یکی از بهترین روشهای تبلیغات و ایمیل مارکتینگ پیشرفته در اینترنت میباشد . به وسیله این پکیج که شامل فیلمهای آموزشی و همچنین نرم افزارهای مرتبط میباشد به صورت پیشرفته و سریع تبلیغات شگفت انگیز و رایگان را تجربه خواهید کرد . برخی از آموزشهایی که داخل این پکیج تبلیغاتی میباشد عبارت است از آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت لندینگ پیج حرفه ای,آموزش ارسال ایمیل به چندین هزار نفر از اعضای سایت,استراتژی های تبدیل بازدیدکننده به خریدار,ساخت کمپین تبلیغاتی از طریق ایمیل مارکتینگ,ساخت دوره های آنلاین ایمیلی,طراحی بنر در نرم افزار فتوشاپ,معرفی ۶ روش ارسال ایمیل گروهی,معرفی نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ,معرفی اسکریپت های ایمیل مارکتینگ,معرفی پلاگین های ایمیل مارکتینگ برای وردپرس و جومولا,بازاریابی اجازه ای,انواع بازاریابی اجازه ای,طراحی لندینگ پیج به صورت پاپ آپ,ترکیب بازاریابی ایمیلی با بنر تبلیغاتی,اعتبار سازی ایمیلها برای اینکه ایمیلهایمان به اینباکس کاربران برود,ایمیلهای تجاری,ایمیلهای غیرتجاری,تفکیک ایمیلهای تجاری و غیر تجاری,ترکیب ایمیلهای تجاری و غیر تجاری,روشهای ارسال ایمیل های تبلیغاتی ۱۰۰ درصد به اینباکس و رایگان و بسیاری از آموزشهای دیگر که به صورت فیلم و کاملا فارسی و ساده و روان قرار داده شده است . پیشنهاد میکنم حتما این مجموعه تبلیغاتی کمیاب و بی نظیر را تهیه کنید . قیمت پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ با تخفیف ویژه فقط ۲۵ هزار تومان میباشد که همین پکیج در سایتهای دیگر به قیمتهای بسیار بالا به فروش میرسد .

دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری
دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری

دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری,آموزش ارسال ایمیلهای تبلیغاتی رایگان و انبوه,آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت لندینگ پیج حرفه ای,آموزش ارسال ایمیل به چندین هزار نفر از اعضای سایت,استراتژی های تبدیل بازدیدکننده به خریدار,ساخت کمپین تبلیغاتی از طریق ایمیل مارکتینگ,ساخت دوره های آنلاین ایمیلی,طراحی بنر در نرم افزار فتوشاپ,معرفی ۶ روش ارسال ایمیل گروهی,معرفی نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ,معرفی اسکریپت های ایمیل مارکتینگ,معرفی پلاگین های ایمیل مارکتینگ برای وردپرس و جومولا,بازاریابی اجازه ای,انواع بازاریابی اجازه ای,طراحی لندینگ پیج به صورت پاپ آپ,ترکیب بازاریابی ایمیلی با بنر تبلیغاتی,اعتبار سازی ایمیلها برای اینکه ایمیلهایمان به اینباکس کاربران برود,ایمیلهای تجاری,ایمیلهای غیرتجاری,تفکیک ایمیلهای تجاری و غیر تجاری,ترکیب ایمیلهای تجاری و غیر تجاری,روشهای ارسال ایمیل های تبلیغاتی ۱۰۰ درصد به اینباکس و رایگان

دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری

چگونه بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنیم؟

افرادی که وارد سایت شما می شوند را  جذب سایت خودتان کنید و آنها را به خریداران و طرفداران سایت خود تبدیل کنید.

روزانه بازدیدکنندگانی وارد سایت شما می شوند اما از سایت شما خرید نمی کنند .

این محصول آموزشی هم اکنون به صورت دانلودی می باشد و بلافاصله پس از سفارش می توانید دانلود کنید

برای اولین بار ، با قابلیت بروزرسانی

دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری
دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری

این مجموعه از سایت حذف شده است

 

چگونه تنها با یک کلیک به چندین هزار نفر ایمیل ارسال کنیم؟

چگونه بفهمیم که چه تعدادی ایمیل های ما را باز کردند؟

چگونه بفهمیم از بین افرادی که ایمیل ما را باز کردند بر روی لینکهای درون آن کلیک کردند و وارد سایت شدند؟

چگونه ایمیلهایی ارسال کنیم تا همه اعضای سایت برای خواندن آن لحظه شماری کنند؟

فرآیند تبدیل بازدیدکننده به مشتری

یعنی باید کاری کنید که بازدیدکنندگان عادی سایت تبدیل شوند به اعضای سایت شما ، در مرحله بعدی باید اعضای سایت را به دوستان خودتان تبدیل کنید ، دوستان معمولا از دوستای خودشان راحتتر خرید می کنند ، پس در نتیجه دوستان شما علاوه بر اینکه با شما دوست هستند ، از شما خرید هم می کنند و به خریدار تبدیل می شوند ، حالا ارتباط شما با دوست خریدار همچنان برقرار هستش و باید کاری کنید که این دوست باز هم به شما اعتماد کند و از شما خرید کند تا به مشتری دائمی شما تبدیل شود. حالا باید این میزان وفاداری را به حدی برسانید تا مشتری های شما به هواداران و طرفداران سایت شما تبدیل شوند. هواداران و طرفداران ، برای شما هر کاری می کنند.

دانلودی بودن

بروزرسانی

بعد از اینکه این محصول را سفارش می دهید و درس ها را دانلود می کنید ، کار تمام نشده است! هر وقت تغییرات جدید در زمینه تبدیل بازدیدکننده به مشتری از طریق ایمیل مارکتینگ اتفاق بیافتد و آموزشهای جدیدی در این زمینه منتشر شود می توانید به حساب کاربری خودتان مراجعه کنید و آموزشهای جدید را به صورت رایگان دانلود کنید.

در زمینه تبدیل بازدیدکننده به مشتری از طریق ایمیل مارکتینگ دیگر هیچ دغدغه ای نخواهید داشت. برای اینکه بروز ترین و حرفه ای ترین آموزشها را در این زمینه به صورت رایگان دانلود می کنید. یکبار برای کسب مهارت در این زمینه سرمایه گذاری می کنید و یک عمر اطلاعات جدید و حرفه ای دریافت می کنید.

داستان از چه قرار است؟

داستان از این قرار است که یک سایت راه اندازی میکنیم ‍‍‍و محصولاتی را در سایت قرار می دهیم اما آمار بازدید ما بسیار پایین است و چندین ماه می گذرد و هیچ سفارشی ثبت نمی شود. دست به کار می شویم و مقالاتی منتشر میکنیم و سایتمان را برای گوگل سئو می کنیم و در یک سری از کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار می گیریم و از این طریق افراد زیادی وارد سایت ما می شوند ٬ سفارشاتی ثبت می شود اما خیلی تعداد سفارشات کم هستش و اصلا راضی کننده نیست. باز هم دست به کار می شویم و در سایتهای دیگر تبلیغ می کنیم تا افرادی وارد سایت ما شوند و از ما خرید کنند. اما سفارشهایی که ثبت می شود شاید به سختی حتی بتواند هزینه های تبلیغات را پوشش دهد. مشکل از کجاست؟ چرا تعداد سفارشات قابل قبول نیست؟

مشکل اکثر چنین سایتهایی نداشتن یک سیستم حرفه ای ایمیل مارکتینگ می باشد. چرا مشکل فروش ٬ نداشتن ایمیل مارکتینگ می باشد؟

اجازه بدهید یک مثال برای شما بیان کنم

شما به هر طریقی افرادی را وارد سایت خودتان می کنید. از افرادی که وارد سایت شما می شوند عده ای به اشتباه وارد سایت شما می شوند و سریعا سایت شما را ترک می کنند. عده ای به محصولات شما علاقه ای ندارند . عده ای به محصولات شما علاقه دارند و  در حال حاضر هم شرایط خرید کردن از سایت شما را دارند و از شما خرید می کنند اما تعدادشان بسیار کم هستش. عده ای به محصولات شما علاقه دارند اما در آن زمان تصمیم ندارند که خرید کنند.

خیلی از افراد جزء دسته ای هستند که به محصولات علاقه مند هستند ولی در آن زمان تصمیم به خرید ندارند. این افراد پس از مشاهده سایت ٬ سایتمان را ترک می کنند و بیشتر این افراد دیگر هیچ وقت به سایت ما سر نمی زنند و نام سایت ما را هم فراموش می کنند. حالا وقتی بتوانید ایمیل این افراد علاقه مند را دریافت کنید می توانید به مرور زمان با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها را به خریدار تبدیل کنید.

 

این مجموعه از سایت حذف شده است

فروش محصولات ebays هم دقیقا به ایمیل مارکتینگ وابسته است و اگر سیستم ایمیل مارکتینگ را از سایت حذف کنیم فروشمان به شدت کاهش پیدا می کند.

دیدگاه های درباره ایمیل مارکتینگ

افرادی که مبتدی هستند و دیدگاه اشتباهی دارند: خریداری یک بانک ایمیل از اینترنت و ارسال ایمیل گروهی به تمام این افراد

افرادی که کمی حرفه ای تر هستند : جمع آوری ایمیل کاربران هدف از طریق وب سایتمان و ارسال ایمیل گروهی به اعضای سایت

دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری
دانلود پکیج آموزش ایمیل مارکتینگ پیشرفته,بازاریابی و استراتژی ایمیل مارکتینگ,ترفندهای تبدیل سریع بازدیدکننده به مشتری

اما داستان متفاوت است!

اگر فکر می کنید که ایمیل مارکتینگ یعنی جمع آوری ایمیل کاربران هدف و ارسال ایمیل گروهی به کاربران سایت باید به شما بگم که سخت در اشتباه  هستید!

فرض کنید شما یک لندینگ پیج یا خبرنامه ایمیلی در سایتتان راه اندازی می کنید و چند هزار نفر هم اعضای سایت شما هستند و شما به راحتی مسلط هستید که به چندهزار نفر از اعضای سایتتان ایمیل ارسال کنید. آیا هربار که ایمیل ارسال می کنید فروش ایجاد می شود؟

من در این محصول آموزشی به شما یاد میدهم که چگونه حتی بدون اینکه در متن ایمیلتان به فروش محصولات اشاره کنید ، فروش محصولاتتان در همان روز افزایش پیدا کند.

این مجموعه از سایت حذف شده است

اگر می خواهید شما هم یاد بگیرید که چگونه بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کنید باید استراتژی های بازاریابی ایمیلی را یاد بگیرید.

از روزی که سایت ebays را راه اندازی کردم ، افراد مختلفی با من تماس گرفتند و درخواست کردند که نحوه ارسال ایمیل گروهی را به آنها یاد بدهم. میدانم شاید شما هم دوست داشته باشید بدانید که چگونه به چند هزار نفر می توانیم ایمیل ارسال کنیم؟

دوستای عزیزم ارسال ایمیل به چندین هزار نفر کار بسیار راحتی هستش. مهم این هستش که با استراتژی های بازاریابی ایمیلی بتوانیم بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنیم.

این آموزش ۲ بخش اساسی دارد

بخش اول – بازاریابی و استراتژی های ایمیل مارکتینگ

در این بخش شما یاد می گیرید که قبل از ارسال ایمیل چه مواردی را رعایت کنید ، ایمیل را با چه هدفی ارسال کنید ، از چه استراتژی هایی استفاده کنید

بخش دوم – مسائل فنی

در این بخش کار کردن با سیستم ایمیل مارکتینگ ، طراحی لندینگ پیج ، ساخت کمپین و ارسال ایمیل گروهی به اعضای سایت و … یاد میگیرید .

سبک آموزش

در این آموزش فرشاد حیدری با گفتار بسیار ساده و روان درباره تبدیل بازدیدکننده به مشتری با ایمیل مارکتینگ فوق پیشرفته صحبت می کند و همه ترفندها و استراتژی های  ایمیل مارکتینگ را به شما آموزش می دهد و سپس در بخش فنی به صورت قدم به قدم نحوه کار با سیستمهای ایمیل مارکتینگ را به شما یاد می دهد. به شما یاد می دهد که چگونه استراتژی های بازاریابی ایمیلی را به صورت عملی در سایت خود پیاده کنید و فروشتان را افزایش دهید.

بخش پایانی این آموزش مربوط می شود به پشت پرده ترفندهای سایت ebays برای فروش محصولات از طریق ایمیل مارکتینگ

در ebays تمام تلاش به کار گرفته می شود تا زمانیکه شخصی محصولی را خریداری کرد ٬ بعد از خرید احساس پشیمانی نداشته باشد و کاملا رضایت داشته باشد.

ما دوست نداریم شما احساس پشیمانی بعد از خرید را در ebays تجربه کنید. برای همین قابلیت بروزرسانی برای این آموزش درنظر گرفته شده است و هر زمانی که نسخه های بروزرسانی این آموزش منتشر شود می توانید به صورت رایگان دانلود کنید و هر سوالی که داشته باشید می توانید از آترین وب بپرسید.

این آموزش نتیجه سالها تجربه من می باشد. گاهی وقتها پیش آمده که برای دانستن تنها یک کلمه مبلغی نزدیک به همین محصول را پرداخت کردم تا به آن کلمه برسم و یا به آن جمله برسم.

برخی از مطالبی که در این آموزش یاد می گیرید

آموزش تصویری و قدم به قدم ساخت لندینگ پیج حرفه ای

آموزش ارسال ایمیل به چندین هزار نفر از اعضای سایت

استراتژی های تبدیل بازدیدکننده به خریدار

ساخت کمپین تبلیغاتی از طریق ایمیل مارکتینگ

ساخت دوره های آنلاین ایمیلی

طراحی بنر در نرم افزار فتوشاپ

معرفی ۶ روش ارسال ایمیل گروهی

معرفی نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ

معرفی اسکریپت های ایمیل مارکتینگ

معرفی پلاگین های ایمیل مارکتینگ برای وردپرس و جومولا

بازاریابی اجازه ای

انواع بازاریابی اجازه ای

طراحی لندینگ پیج به صورت پاپ آپ

ترکیب بازاریابی ایمیلی با بنر تبلیغاتی

اعتبار سازی ایمیلها برای اینکه ایمیلهایمان به اینباکس کاربران برود

ایمیلهای تجاری

ایمیلهای غیرتجاری

تفکیک ایمیلهای تجاری و غیر تجاری

ترکیب ایمیلهای تجاری و غیر تجاری

ایمیلهای مستقیم

ایمیلهای غیرمستقیم

ایمیلهای سلسله وار

ایمیلهای برودکست

انواع نرخهای ایمیل مارکتینگ

اعضای فعال و غیرفعال ایمیلی

ارسال به روش a/b testing

از همه مهمتر ، بررسی برخی از ایمیلهای ارسالی آترین وب که بدون اشاره به فروش محصول منجر به فروش محصول می شود.

این آموزش سرفصلهای بسیار زیادی دارد که در این صفحه بخشی از سرفصلها نوشته شده است

 

 

 

حقیقتی درباره ایمیل مارکتینگ

سایتهایی که تا به حال از ایمیل مارکتینگ استفاده نکردند از یک منبع بزرگ کسب درآمد غافل هستند.

سایتهایی که از ایمیل مارکتینگ به طور حرفه ای استفاده می کنند ، اوج فروششان زمانهایی می باشد که به اعضای سایتشان ایمیل ارسال می کنند.

 

 

مدت زمان آموزش : ۳ ساعت

نحوه دریافت آموزش : دانلودی

حجم دانلود : ۲۷۷ مگابایت

تعداد فایلهای دانلود : ۲۳ فایل

 

سوالات

آیا برای پیاده سازی سیستم ایمیل مارکتینگ باید کدنویسی بلد باشم؟

خیر ، برای پیاده سازی یک سیستم ایمیل مارکتینگ حرفه ای شما نیاز به یک خط کدنویسی هم ندارید.

 

نحوه این آموزش به چه صورت می باشد؟

در این آموزش فرشاد حیدری از دستکتاپ کامپیوتر فیلمبرداری کرده و شروع می کند به صحبت کردن و قدم به قدم و کاملا تصویری به شما آموزش می دهد. این آموزش با گفتار بسیار روان و ساده می باشد و سعی شده تا جایی که امکان دارد به صورت عامیانه توضیح داده شود و به هیچ عنوان کتابی و خسته کننده صحبت نشده است.

 

این آموزش را چگونه می توانم سفارش دهم؟

این آموزش به صورت دانلودی می باشد و پس از پرداخت آنلاین به صورت اتوماتیک وارد صفحه دانلود می شوید و می توانید این آموزش را دانلود کنید.

 

آیا پس از خرید فقط یکبار می توانم دانلود کنم؟

خیر ، شما با استفاده از یوزر و پسوردی که در اختیار خواهید داشت همیشه می توانید وارد پنل خودتان شوید و این آموزش را دانلود کنید و هیچ محدودیتی در دانلود نخواهید داشت.

 

در توضیحات محصول نوشتید که قابلیت بروزرسانی دارد ، داستان از چه قرار است؟

بله قابلیت بروز رسانی دارد. یعنی شما بعد از سفارش و دانلود این محصول ، کارتان با آترین وب تمام نمی شود. هر وقت ابزارهای جدید ، تحولات و استراتژی های جدید منتشر شود سایت آترین وب آموزش می دهد و به صورت رایگان در اختیار افرادی قرار می دهد که این آموزش را خریداری کردند.

 

این محصول آموزشی دقیقا برای چه کسانی طراحی شده است؟

این محصول آموزش برای علاقه مندان طراحی نشده است! این محصول آموزشی فقط برای کسانی طراحی شده است که یک سایت دارند و می خواهند به صورت حرفه ای ایمیل مارکتینگ را به کار بگیرند و بازدیدکنندگان سایتشان را به مشتری تبدیل کنند.

این آموزش توسط چه کسی طراحی شده است؟

این آموزش توسط فرشاد حیدری طراحی شده است.

فرشاد حیدری را بیشتر بشناسید :

لیسانس حسابداری

دانشجوی فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی

۸ سال تجربه در زمینه کسب و کار اینترنتی

پس از مشاهده این دوره و به کار گرفتن آموزشهای گفته شده در این آموزش می توانید فروشتان را به طرز فوق العاده ای افزایش دهید.

اگر هنوز به قدرت ایمیل مارکتینگ شک دارید کافیست یک نگاه کوتاه به مقاله ۳ استراتژی ایمیل مارکتینگ بندازید و تعداد نظرات را مشاهده کنید. این نظرات با استفاده از قدرت ایمیل مارکتینگ ثبت شده است.

این مجموعه از سایت حذف شده است

Download Advanced Email Marketing Training packages, marketing and email marketing strategies, tricks rapid conversion of customer visits, training, free advertising and mass mailings, professional video tutorials and step by step build landing pages, e-mail education to thousands of members strategies to convert visitors to customers, build a marketing campaign via e-mail, making online courses e-mail, banner design software, Photoshop, a group of 6-way e-mail, presentation software, email marketing, email marketing scripts introduction, the introduction of plug-ins New Email Marketing for WordPress and , permission marketing, permission marketing forms, landing pages designed for pop-up, combining email marketing with banner ads, email validation for user inbox to go, commercial messages, emails, non-separation commercial and non-commercial e-mails, combining commercial and non-commercial messages, of promotional e-mail inbox 100% FREE

تبلیغات برای سایت کسب درآمد

درباره ی یکی از Admin های Ebays.ir

سلام ، اگر ایده و فکری "برای راه اندازی یک سایت یا یک سامانه یا یک شغل اینترنتی" دارید می توانم همکاری و مشارکت کنم . برای اطلاعات بیشتر از همین صفحه کامنت ارسال کنید

همچنین ببینید

کسب درآمد با قرار دادن بنر

کسب درآمد با قرار دادن بنر

کسب درآمد با قرار دادن بنر سلام – اگه سایت یا وبلاگی دارید که نمیتوانید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *